Zaloguj |  Zarejestruj

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nowe forum
PostNapisane: 21 sie 2009, o 15:30 
ADMIN
I po co było zaglądać :?: :D

http://www.paradiselost.pl

Zobacz profil  Offline

PostNapisane: 2 mar 2012, o 00:55 
ADMIN
Pewnie mało kto pamięta, ale dokładnie siedem lat temu powstało to forum. Forum, które miewało różne okresy: mniej lub bardziej burzliwe, czasem w ogóle zapomniane. Forum, które jednych scaliło, drugich odepchnęło, jeszcze innym zrobiło sieczkę z mózgu. Zresztą nieważne, ważne jest to że w jakimś tam stopniu tworzymy pewną grupę ludzi, ludzi kochających zespół Paradise Lost... i w sumie tak na dobrą sprawę nieważne, czy kolejny album będzie taki jak sobie każdy w duchu zamarzył, czy nie będzie, ważne że jest, bo jak ten zespół kiedyś szlag trafi i nie będzie już żadnej płyty, to wtedy w ostatnich postach napiszemy o wielkiej, wewnętrznej dziurze, która każdego z nas wypełniła i będzie dupa i w ogóle po sprawie... z tej okazji chciałbym życzyć sobie wszystkiego najlepszego, żeby wreszcie w tym roku moja działka wyglądała przynajmniej tak jak u sąsiada, w robocie jakoś się kulało, no i żeby auta rdza nie żarła, bo dopiero niedawno były robione nadkola i wqrw..bym się bardzo, gdyby historia miała się powtórzyć :nono:

P.S.
Pozdrowienia dla wszystkich użytkowników forum i podziękowania dla osób najbardziej zaangażowanych w jego tworzeniu, czyli byłych, obecnych i przyszłych byłych moderatorów :piwo:

Zobacz profil  Offline

PostNapisane: 2 mar 2012, o 10:11 
MODERATOR
Adminie - Tobie też trzeba bardzo podziękować ;))))

Zobacz profil  Offline

PostNapisane: 2 mar 2012, o 11:14 
GOTHIC
Również pozdrawiam i winszuję samozaparcia (albo autozatwardzenia :D ), chociaż uczestniczę na forum 2 lata z okładem. Ale dobra robota, admini z forum Anathemy lub Opeth mogliby się sporo nauczyć od Ciebie (chociażby graficznie :)

Zobacz profil  Offline

PostNapisane: 4 mar 2012, o 04:58 
ADMIN
Dziękuję, to miłe :piwo: I choć jedna, dwie lub trzy osoby wyznają uznanie dla tego dzieła to w zupełności wystarczy, aby sens i wiara przetrwały na wieki... zdumiewająca jest ilość postaci przeglądających to nędzne forum, a nie udzielająca się znikąd i wszelako... może jakieś nagrody, gadżety, tudzież płyty i inne cuda trzeba byłoby wysyłać przynajmniej raz w tygodniu, aby szanowne państwo raczyło nas uraczyć swą genialną, acz przynajmniej jedną genialną nutką słowną... po xuj się rejestrowałeś jak nie masz nic do powiedzenia człeku banalny :?:

Zobacz profil  Offline

PostNapisane: 4 mar 2012, o 12:17 
TRAGIC IDOL
Żeby czytać te fascynujące wymiany zdań zajmujące kilka stron na temat pojedynczego riffu albo melodyjki ;)

Wyrazy uznania Sebastian, co się "nagadałem" u Ciebie na łamach, to moje i świata :lol: Zmieniła mi się optyka na kilka rzeczy muzycznych dzięki temu forum, poznałem kilka osób czy to w realu czy to w formie netowej, no i w ogóle dobre wspomnienia i emocje! :D

Zobacz profil  Offline

PostNapisane: 4 mar 2012, o 22:59 
LOST PARADISE
ja to się nie wypowiadam za dużo na forum ale jestem tu codziennie bo kocham Paradise Lost szacuneczek dla wszystkich tworzących i odwiedzających stronę

Zobacz profil  Offline

PostNapisane: 5 mar 2012, o 00:43 
ADMIN
No i Panowie tak trzymać :piwo:

Zobacz profil  Offline

PostNapisane: 2 mar 2013, o 03:53 
ADMIN
Sebastian napisał(a):
Pewnie mało kto pamięta, ale dokładnie siedem lat temu powstało to forum. Forum, które miewało różne okresy: mniej lub bardziej burzliwe, czasem w ogóle zapomniane. Forum, które jednych scaliło, drugich odepchnęło, jeszcze innym zrobiło sieczkę z mózgu. Zresztą nieważne, ważne jest to że w jakimś tam stopniu tworzymy pewną grupę ludzi, ludzi kochających zespół Paradise Lost... i w sumie tak na dobrą sprawę nieważne, czy kolejny album będzie taki jak sobie każdy w duchu zamarzył, czy nie będzie, ważne że jest, bo jak ten zespół kiedyś szlag trafi i nie będzie już żadnej płyty, to wtedy w ostatnich postach napiszemy o wielkiej, wewnętrznej dziurze, która każdego z nas wypełniła i będzie dupa i w ogóle po sprawie... z tej okazji chciałbym życzyć sobie wszystkiego najlepszego, żeby wreszcie w tym roku moja działka wyglądała przynajmniej tak jak u sąsiada, w robocie jakoś się kulało, no i żeby auta rdza nie żarła, bo dopiero niedawno były robione nadkola i wqrw..bym się bardzo, gdyby historia miała się powtórzyć :nono:

P.S.
Pozdrowienia dla wszystkich użytkowników forum i podziękowania dla osób najbardziej zaangażowanych w jego tworzeniu, czyli byłych, obecnych i przyszłych byłych moderatorów :piwo:

Sebastian napisał(a):
Dziękuję, to miłe :piwo: I choć jedna, dwie lub trzy osoby wyznają uznanie dla tego dzieła to w zupełności wystarczy, aby sens i wiara przetrwały na wieki... zdumiewająca jest ilość postaci przeglądających to nędzne forum, a nie udzielająca się znikąd i wszelako... może jakieś nagrody, gadżety, tudzież płyty i inne cuda trzeba byłoby wysyłać przynajmniej raz w tygodniu, aby szanowne państwo raczyło nas uraczyć swą genialną, acz przynajmniej jedną genialną nutką słowną... po xuj się rejestrowałeś jak nie masz nic do powiedzenia człeku banalny :?:

Właśnie minęło osiem lat :wink:
Special thanx dla Flying, Icon, Koalasmuck, Marek, Paradisowski Fan i Treasure ( kolejność alfabetyczna ) - kawał dobrej roboty :!: Dzięki :!: :!: :!:
P.S. ( tak dla jaj ) Prawdziwych fanów poznaje się w biedzie :piwo:

Zobacz profil  Offline

PostNapisane: 2 mar 2013, o 11:49 
HOST
Dzięki wielkie za Special thanx :D Ale ja tylko coś tutaj naskrobię od czasu do czasu a największy MegaSpecialThanx należy się Tobie Sebastian za to, że trzymasz to wszystko cały czas w ryzach i mamy gdzie produkować nasze wywody :)

Zobacz profil  Offline

PostNapisane: 2 mar 2013, o 13:53 
SHADES OF GOD
Dzieki Sebastian!bardzo miło ze pamiętasz :) Ja rownież dziękuje i pamiętaj w chwilach zwątpienia ze fani potrzebują forum, strony Paradise Lost Page i kogoś z entuzjazmem kto mógłby pociągnąć ten temat dla następnych pokoleń maniakow PL w Polsce! :)

Zobacz profil  Offline

PostNapisane: 3 mar 2013, o 02:44 
IN REQUIEM
Fakt, to niesamowite, że praktycznie nic się tutaj nie dzieje (bo i co miałoby się dziać? jak już rok temu Panzer zauważył - każdy riff mamy omówiony od a do z :lol: ) ale i tak codziennie tu zaglądam przynajmniej ze dwa razy, czy nie pojawiła się jakaś nowa opinia, z którą można byłoby się kłócić do upadłego :D

Zobacz profil  Offline

PostNapisane: 3 mar 2013, o 09:35 
HOST
jestem wzruszony Panie Prezesie . My jesteśmy dla forum a forum dla Nas . Ale ukłon należy też dla twórcy tej wspaniałej inicjatywy.

Zobacz profil  Offline

PostNapisane: 24 mar 2013, o 06:51 
ADMIN
No i właśnie o to chodzi, jak zawsze powtarzałem ( choć niestety nie potrafiłem ustrzec się błędów ) nie liczy się ilość, a jakość i fajnie będzie za rok do Waszego grona dopisać jeszcze kogoś. Nie chcę być hujem i działać w przypływie danej chwili, dlatego również chciałbym podziękować takim osobom jak Boleyn, Bartek, Fight For Rock, Qba, Panzerschreck i naprawdę wielu innym, dzięki którym to forum się rozwijało... generalnie na dzień dzisiejszy jest jak jest i jedziemy z koksem dalej do przodu :faja:

Zobacz profil  Offline

PostNapisane: 18 cze 2017, o 22:16 
HOST
Widzę, że pojawił się nowy dział "Projekty", ale niestety nie mam do niego dostępu.

Zobacz profil  Offline

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona