Zaloguj |  Zarejestruj

Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 31 mar 2005, o 19:06 
ADMIN
Wasyl napisał(a):
Dobra, czas zakonczyć tę dyskusję, w gruncie rzeczy dosyć głupią. Ok. niech każdy wydaje swoje pieniądze na co chce, mi po prostu chodzilo o wyjasnienie na czym polega ta zajawka na single, bo ja tego nie rozumiem. Być może napisałem trochę za ostro, jeśli ktoś się poczuł dotknięty to sorry.
Natomiast zarzuty że komus coś zazdroszczę itd są po prostu dla mnie obraźliwe. I zgodzic się nie mogę na próbe ustawiania mnie w kącie i udowodniania że jestem mniej wartościowym fanem PL bo nie mam zajawki na kupowanie singli. Ja za to napisałem recenzje całej dyskografii zespołu, dzieki czemu zapewne ileś tam osób zapoznało się z Iconem, Gothic'iem czy One secondem, ale wcale nie mam zamiaru nikomu udowadniać, że w związku z tym jestem jakimś lepszym znawcą muzyki zespołu czy lepszym ich fanem.
Krótko mówiąc za dużo mentorstwa jest na tym Forum i czas najwyższy to zmienić. :wink:

Wybiegając na przeciw Twoim oczekiwaniom, czas najwyższy zakończyć tę głupią dyskusję, którą sam sprowokowałeś :D Oczywiście każdy z nas ma prawo wydać swoje pieniądze na co chce i kiedy chce i nie Ty będziesz o tym decydował. W swoich postach zawartych w tym temacie wyraźnie, w sposób zupełnie bezpodstawny krytykujesz nudnego gościa, na co jako administrator tego forum, NIE POZWALAM, mając na uwadze dobro każdego z użytkowników. Ponadto Twoja obecność na forum w dużej mierze sprowadza się do ciągłego negowania i podważania opinii innych użytkowników, ciągłej nieuzasadnionej i absurdalnej wręcz krytyki odnośnie zawartych przez nich treści postów, poza tym starasz się za wszelką cenę narzucić swój błędny w wielu przypadkach tok myślenia, sądząc, że o wszystkich wszystko wiesz i każdego będziesz ustawiał po kątach. Nic bardziej mylnego, u mnie to nie przejdzie :twisted: nie mam zamiaru wysłuchiwać od ludzi na GG, że nie korzystają z forum tylko dlatego, że razi ich Twoja obecność na nim :? więc jak sam zauważyłeś nadszedł czas, aby coś wreszcie zmienić, dlatego otrzymujesz ostrzeżenie, wykluczające Cię z użytkowania tego forum, na okres dwóch tygodni , to chyba odpowiedni okres na przemyślenie kilku spraw odnośnie swojej osoby w postaci zwykłego recenzenta. Blokada zacznie obowiązywać od godziny 00:01 dnia jutrzejszego. Pozdrówka ! 8)

http://www.paradiselost.pl

Zobacz profil  Offline

Tytuł:
PostNapisane: 31 mar 2005, o 19:24 
DRACONIAN TIMES
No cóż, mogę tylko porzeć Administratora tego forum w tym postanowieniu. Teksty typu
Cytuj:
Jeśli już to pusty śmiech mnie ogarnia nad ludzka głupotą i wyrzucaniem pieniędzy w błoto, juz lepiej dałbys je na jakis cel charytatywny, bo wielu ludzi w Polsce nie ma co dzieciom do garnka włożyć. Ale nie będę prowadzil dalej tej dyskusji bo po prostu ludzie tacy jak Ty tego nie zrozumieją. Żeby pieniądze szanowac to trzeba do nich dojść cieżką pracą i wysiłkiem.
są nie na miejscu i obrażają wielu użytkowników tego forum. Warto czasami ugryźć się w język i przemilczeć pewne sprawy, zamiast wypowiadając te słowa tracić przez to sympatię innych użytkowników. W końcu chętnie wymieniamy ze sobą swoje spostrzeżenia na różne tematy, ale warto by zachować je w dobrym tonie kulturalnej rozmowy. Jestem pewny drogi Wasylu, że należysz do kulturalnych osób i zmienisz swoje postępowanie na forum, a Twoja obecność tutaj zawsze będzie mile widziana przez wszystkich.

Zobacz profil  Offline

Tytuł:
PostNapisane: 31 mar 2005, o 19:54 
GOTHIC
nie chcialem tego jak i nie chcialem nikogo prowokowac swoim postem.nawet mi to przez mysl nie przyszlo.i choc Wasyl ostro mnie zaatakowal-zupelnie bez sensu-staralem zachowac obiektywizm i wyczucie(choc mnie zdenerwowaly pouczenia 27latka, mam duzo wiecej lat rodzine i zarabiam na wszystko sam i wiem o zyciu duzo wiecej).jednak musze przyznac iz posty Wasyla sa dosc "ekscentryczne".tzn. ciagle podwazanie i krytykowanie wszystkich i wszystkiego, sprowadzajace sie do tego iz Wasyl wszystko wie najlepiej(widocznie on tego nie widzi i uwaza to za normalne).to nie byly nawet dyskusje lecz prawie"atak" na wszystko co sie komus podoba i ogolne narzucanie swojego zdania bez szacunku dla zdania drugiej osoby.musze przyznac ze bardzo mnie to rowniez irytowalo i doprowadzalo do wielu spiec z Wasylem.lecz widze ze nie tylko mnie.temat zostal skonczony.Wasyl odczul efekty swojej "pracy".sam kiedys mialkem podobna sytuacje.zostaly wyciagniete wobec mnie konsekwencje.jak najbardziej sluszne.moze Wasyl tez to zrozumie?

Zobacz profil  Offline